معرفی مرکز

          


  بیایید نگذاریم پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، تنهایی شان را بین عکس های قدیمی تقسیم کنند.

مرکز جامع توانبخشی سالمندان پهلوان سوادکوه

(ارائه خدمات توانبخشی روزانه)

(ارائه خدمات توانبخشی در منزل)

با مدیریت پهلوان

تحت نظارت سازمان بهزیستی مازندران

 

       خداوند را شاکریم که لیاقت خدمت به خلق را به ما عطا فرمود.

 طبق آمار ثبت شده در سال ۸۸، تعداد ۷۷۶۳ سالمند در منطقه سوادکوه ساکنند که مسایل اجتماعی و اقتصادی چون مهاجرت، تغییر زندگی های گسترده به هسته ای، اختلاف بین نسل ها، کم سوادی، بی سوادی، عدم تمکن مالی موجب شده تا عوارض سالمندی محسوس باشد. این مرکز به نیت خدمت رسانی در مرکز و منزل در سال ۸۹ تاسیس شده ودر خدمت سالمندان  می باشد.

تلاش ما بر این است تا با همیاری شما و حضور همزمان پزشک، پرستار، فیزیوتراپ، کاردرمانگر، روانشناس و مددکار اجتماعی برای برداشتن گامهای استوار به سوی سالمندی سالم دستتان را بگیریم.

هدف ما آموزش تغییر سبک ناسالم زندگی آموزش ایجاد روشهای سالم تغذیه، انجام واکسیناسیون، تشخیص زود هنگام بیماریها آموزش مراقبتهای بهداشتی پیشگیرانه، کمک و آموزش به سالمندان برای شناخت و تقویت توانائی‌هایشان به منظور رسیدن به حداکثر استقلال فردی است.

متخصصین توانبخشی ما به سالمندان کمک می‌کنند تا گام به گام به استقلال فردی و اجتماعی نزدیک‌تر شوند و در همین راستا سالمندانی که در پی  ابتلا به بیماری‌های ناتوان کننده، امکان خروج از منزل را ندارند نیز مورد توجه بوده‌اند.

آدرس: شیرگاه روبروی اداره دادگستری

تلفن:۰۱۲۴۴۲۲۲۳۳۷

همه روزه ساعت اداری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>